KONST / Litografier / Färglitografi 15792026
nr 1579 2026
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
"SS Alderbaran Bergen". Signerad. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x72,5
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:53:34
20/11 19:48:34
20 nov
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner